235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1300. Váza

Zsolnay gyár, Pécs, 1885 körül, áttört falú, festett porcelánfajansz, fényes aranyozással, talpán masszába nyomott gyári jelzet és 4035 formaszám, felső pereme restaurált

m: 21,5 cm