1300. Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1885 körül, áttört falú, festett porcelánfajansz, fényes aranyozással, talpán masszába nyomott gyári jelzet és 4035 formaszám, felső pereme restaurált
m: 21,5 cm