235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Sarokszekrény

983. Sarokszekrény

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, egy kulccsal

179*74*38 cm