235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1322. Asztalközép

Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, perzsa dekorral, talpán jelzett: kék Fischer I. Budapest és masszába nyomott 1083 formaszám, fülnél kis

24*47*22 cm

tűzi repedés