1322. Asztalközép
Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, perzsa dekorral, talpán jelzett: kék Fischer I. Budapest és masszába nyomott 1083 formaszám, fülnél kis
24*47*22 cm
tűzi repedés