235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tsakli

937. Tsakli

Tibet vagy Mongólia, 19. sz. vége, ásványi festékkel festve és aranykontúrozással Vajravaradzsi és kísérői, hátoldalán jelzett

13,5*11 cm