1457. Gyertyatartó pár
19. sz. első fele, antik ezüst, "ICR" mesterjegy, négy golyó lábon, emelt, négyzetes talp, bordázott oszlop szárak, kivehető gyertyacsészék, kis sérülésekkel
407 g; m: 16,5 cm