235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1457. Gyertyatartó pár

19. sz. első fele, antik ezüst, "ICR" mesterjegy, négy golyó lábon, emelt, négyzetes talp, bordázott oszlop szárak, kivehető gyertyacsészék, kis sérülésekkel

407 g; m: 16,5 cm