235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínáló

1521. Kínáló

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik Budapest mesterjegy, négy lábon álló, átfűrészelt, ovális forma, domborított, poncolt, rózsafejekkel díszítve

291 g; 5*25*21 cm