235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztali óra

1083. Asztali óra

német, 20. sz. eleje, márvány talpon, aranyozott szürkefém tokban, 8 napos autós óra szerkezet, tetején zsoké szoborral, működőképes

m: 34 cm