1010. Kandallóóra
osztrák, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott, bronz tok, római számos, percbeosztásos számlap
45*30*17 cm
ingával, 1 db kulccsal, működik, fáklyák hiányoznak, kis sérüléssel