235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandallóóra

1010. Kandallóóra

osztrák, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott, bronz tok, római számos, percbeosztásos számlap

45*30*17 cm

ingával, 1 db kulccsal, működik, fáklyák hiányoznak, kis sérüléssel