235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szalvétatartó

1522. Szalvétatartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fonyó Márton mesterjegy, öntött, neorokokó stílusú áttört test, virágkosár motívummal

86 g; 13,5*8*2,5 cm