235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Shirván-Baku" szőnyeg

1143. Kaukázusi "Shirván-Baku" szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, egyenletesen kopott

263*102 cm