235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukorcsipesz

1451. Cukorcsipesz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FM" mesterjegy, préselt lemez neorokokó motívumokkal

21 g; h: 10,5 cm