235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vénusz papagájjal

1264. Vénusz papagájjal

Rosenthal, 20. sz. eleje, Alfred Oppel terve, festett, aranyozott porcelán, talpon gyári bélyegzés, restaurált

17,5*16*8 cm