1386. Kávéskanna
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Josef Lechner mesterjegy, keleties hatású forma, kecses füllel, csont izoláló gyűrűkkel és tetődísszel, gépi véséssel és EE tulajdonosi
467 g; m: 24,5 cm
monogrammal, kis sérüléssel, Neuwirth II. 21. o.