235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kávéskanna

1386. Kávéskanna

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Josef Lechner mesterjegy, keleties hatású forma, kecses füllel, csont izoláló gyűrűkkel és tetődísszel, gépi véséssel és EE tulajdonosi

467 g; m: 24,5 cm

monogrammal, kis sérüléssel, Neuwirth II. 21. o.