985. Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. első fele, Steindl Ferenc műhelye, fenyőfa alapon topolyafa, diógyökér és jávorfa borítással, kárpitja sérült
kanapé: 116,5*184*67 cm, karszék: 108*57*61 cm