235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ékszertartó dobozka

918. Ékszertartó dobozka

Kína, 19. sz. vége, réz alapon cantoni zománcfestéssel, "famille rose" dekorral, kis sérüléssel

11*7*3 cm