235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Omega férfi zsebóra tiszti lánccal

1601. Omega férfi zsebóra tiszti lánccal

Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany tok, arab számos, 24 órás és percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, jelzett: Omega, hátlapon kis sérüléssel, tiszti lánc:

óra: Btto 62,7 g; d: 47 mm, lánc 19,6 g; h: 13,1cm

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "LI" mesterjegy, art deco fazon, téglalap alakú pecsétnyomóval, óra működik, üvege pótolt