235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Íróasztali készlet

1578. Íróasztali készlet

francia, 19. sz. második fele, aranyozott ezüst, zománcberakással és festett porcelán betétekkel díszítve, 1 db tollheggyel, eredeti dobozában, össz.: 4 db

21,5*10 cm