975. Szalonasztal
magyar, 19. sz., faragott tölgyfa lábazaton, asztallap: fenyőfa alapon diófa és jávorfa borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal, asztallap és lábazat utólagos összeillesztés
78*99*67 cm