235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szalonasztal

975. Szalonasztal

magyar, 19. sz., faragott tölgyfa lábazaton, asztallap: fenyőfa alapon diófa és jávorfa borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal, asztallap és lábazat utólagos összeillesztés

78*99*67 cm