235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1266. Csésze és alj

Herend, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Capodimonte stílusú díszítéssel, jelzett az alján: máz feletti arany címer, csésze fülén és tányéron hajszálrepedéssel

m: 7,5 cm; d: 14 cm