1266. Csésze és alj
Herend, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Capodimonte stílusú díszítéssel, jelzett az alján: máz feletti arany címer, csésze fülén és tányéron hajszálrepedéssel
m: 7,5 cm; d: 14 cm