235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

808. Tányér

Itália, Savona (?), 19. sz., ónmázas fajansz, jelzett a talpon: máz alatti kék kakas jelzés, apró mázhibával

d: 23,5 cm