1399. Talpas kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "VN" mesterjegy, préselt kerek forma, oroszlánfejes fülekkel és gépi véséssel, koronás NE tulajdonosi monogrammal, sérült
156 g; 13*19,5*14 cm