235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyümölcsös tál

829. Gyümölcsös tál

francia, 1816, ónmázas fajansz, "Pierre Claude Viard. Marie Brun 1816" felirattal, restaurált, sérült

d: 34,5 cm