235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tajtékpipa

879. Tajtékpipa

Bécs, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, 1872-1922 közötti bécsi 900 ezrelékes fémjel és ROSS bélyegző, eredeti tokján: "I. Bettemann am Hofen in Wien" jelzet

pipafej m:9 cm

tokon sérülléssel