879. Tajtékpipa
Bécs, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, 1872-1922 közötti bécsi 900 ezrelékes fémjel és ROSS bélyegző, eredeti tokján: "I. Bettemann am Hofen in Wien" jelzet
pipafej m:9 cm
tokon sérülléssel