235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálalószekrény

1062. Tálalószekrény

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérülésekkel

189*103*57 cm