1388. Tejkiöntő
London, 1759, sterling finomságú antik ezüst, "AI"(?) mesterjegy, SM vésett jelzettel, kalapált, vésett, poncolt kagylós-virágos barokk díszítéssel, belül aranyozva, apró hibával
132 g; m: 12 cm