235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Lido női karóra

1596. Lido női karóra

20. sz. első harmada, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany tok, szíj és csat, art deco stílusú, szögletes, arab számos számlap, jelzett: LIDO, nyelves záródással, dupla biztosító nyolcassal

Btto: 17 g; h: 18 cm

fém felhúzó korona, szíj javított, kis sérüléssel