235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szendvics tál

1397. Szendvics tál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bécsi Hivataljel és Bogisich János forgalmazó jel, Frank Brüder mesterjegy, öntött, címerpajzsos sarokdíszekkel és vésett, nemesi címerrel

835 g; 21*45 cm