1261. Kínálótál pár
Meissen, Johann Johachim Kaendler ( Arnsdorf, 1706 Meissen, 1775), 18. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, nemesi címerrel, jelezve az alján: mázolati kék kardos jellel, és masszába nyomott " 2863
20*30 cm
72 és 2858, 72" számokkal