235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínálótál pár

1261. Kínálótál pár

Meissen, Johann Johachim Kaendler ( Arnsdorf, 1706 Meissen, 1775), 18. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, nemesi címerrel, jelezve az alján: mázolati kék kardos jellel, és masszába nyomott " 2863

20*30 cm

72 és 2858, 72" számokkal