1290. Dísztányér
Bécs, 1870 körül, festett, aranyozott porcelán, " Der Michaelerplatz und die Kirche St. Michael in Wien " felirattal, máz alatti kék jelzettel, peremen kis
d: 24,5 cm
sérüléssel