235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1290. Dísztányér

Bécs, 1870 körül, festett, aranyozott porcelán, " Der Michaelerplatz und die Kirche St. Michael in Wien " felirattal, máz alatti kék jelzettel, peremen kis

d: 24,5 cm

sérüléssel