235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ruhásszekrény

1087. Ruhásszekrény

Kozma Lajos, 1920 körül, faragott, aranyozott, festett fenyőfa, akasztós, Proveniencia: Telcs Ede szobrászművész hagyatékából, kulcs nélkül, kis sérüléssel

220*124*48,5 cm