1087. Ruhásszekrény
Kozma Lajos, 1920 körül, faragott, aranyozott, festett fenyőfa, akasztós, Proveniencia: Telcs Ede szobrászművész hagyatékából, kulcs nélkül, kis sérüléssel
220*124*48,5 cm