235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Petróleumlámpa

1085. Petróleumlámpa

osztrák, 19. sz. második fele, festett aranyozott porcelán, bronz talpazattal és szerelékkel, pótolt üvegbetéttel, szereléken kis javítással

m: 67 cm