235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vitrin

1023. Vitrin

osztrák, 20. sz. eleje, festett, aranyozott fa, ajtaján udvarlás jelenettel, kis sérülésekkel

198*66*41 cm