235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1005. Kandalló óra

magyar, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, római számos számlap, ingával

m: 55 cm

kulcs nélkül, működőképes