1005. Kandalló óra
magyar, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, római számos számlap, ingával
m: 55 cm
kulcs nélkül, működőképes