235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Potpourri- tartó edény

1252. Potpourri- tartó edény

Herend, 19. sz. vége, festett porcelán, jelezve az alján: máz feletti kék koronás címeres jel, sérült, hiányos

m: 21cm, h: 25 cm