235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáscsésze és alj

1268. Teáscsésze és alj

Fischer Vilmos, 1890 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz feletti kék "Fischer Vilmos Kolozsvár" jel, hajszálrepedt

m: 6,5 cm; d: 16 cm