1268. Teáscsésze és alj
Fischer Vilmos, 1890 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz feletti kék "Fischer Vilmos Kolozsvár" jel, hajszálrepedt
m: 6,5 cm; d: 16 cm