235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1603. Nyakék

osztrák (?), 19. sz. közepe, 18 k antik arany lemezekből hajtott középrész és szalag, 2 db pótolt türkiz utánzattal, vésett díszítéssel és nyelves csattal, hiányos

16,4 g

kis sérülésekkel