1396. Ostyatartó
Eperjes, 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, Mathias Rombauer mesterjegy, kalapált, átfűrészelt test, levéldíszes fülekkel, fedél pótolt, apró hibával
446 g; 17,5*15,5*12 cm
Kőszeghy: Nr. 628, 644