235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1545. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "WB" és a merőkanálban Polgár Kálmán mesterjegy, vágott angol fazonú nyelek, Seligmann jelzetű acél pengékkel és eredeti dobozzal,

Ntto: 1427 g; h: 21-29 cm

apró hibával, össz.: 21 db