235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Hanukia

1496. Hanukia

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "NJ" mesterjegy, kalapált és préselt art deco stílusú test, apró hibával

471 g; 26,3*31*11 cm