235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vizeskancsó

839. Vizeskancsó

Dél-Európa, 18. sz., ónmázas fajansz, J. N. monogrammal, peremén és talpán sérült

m: 35,5 cm