1557. Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott mesterjegy, 3 hurkolt karika lábon kerek, díszkalapált forma, bordás díszítéssel
242 g; 5,8*20 cm