235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1258. Dísztál

Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján kék pajzsos jellel

29*24 cm