1472. Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, hengerelt, kalapált lemez, hátoldalán "Imrétől 1942" vésettel
282 g; d: 24,5 cm