235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1472. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, hengerelt, kalapált lemez, hátoldalán "Imrétől 1942" vésettel

282 g; d: 24,5 cm