235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Pénzes pohár

1413. Pénzes pohár

17. sz. (?), antik ezüst, fényes tűzaranyozással, fenekén pénzérmével: 1678, PRIN DEDEM REGES CYPRI koronás címerrel, sodort talpdísszel és vésett CB tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel

70 g; m: 5,5 cm