1413. Pénzes pohár
17. sz. (?), antik ezüst, fényes tűzaranyozással, fenekén pénzérmével: 1678, PRIN DEDEM REGES CYPRI koronás címerrel, sodort talpdísszel és vésett CB tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel
70 g; m: 5,5 cm