235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Patikaedény, 2 db

810. Patikaedény, 2 db

Itália, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, "Tabassaco" és "Cardo Santo" felirattal, sérült

m: 28 cm