1611. Szoliter gyűrű
Pest (?), 20. sz. első fele, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, sima foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 1 ct (R1, TCr, VVSI2)
2 g